triedna učiteľka:  Mgr. Iveta Chalachanová

učiteľka: Emília Urdová, riaditeľka MŠ: Mgr. Ľudmila Hecková

Naša trieda MOTÝLIKY

Deň jablka

Jablko je jedným z najzdravších druhov ovocia. A preto  sa v duchu vitamínov niesol náš deň jablka v triede motýlikov. Trávili sme ho rôznymi aktivitami. Vytvorili sme maxi jablko, maľovali jablka, pozreli zaujímavú prezentáciu a zaspievali pesničky. Súťažili sme v rôznych disciplínach. Samozrejme nechýbala ochutnávka jabĺk a jablkového koláča. Deti si domov odniesli medaily, diplomy a jabĺčka.

LEGOTVORENIE S BABKOU A DEDKOM

Bolo zvykom, že sme si každý rok v októbri – mesiaci úcty k starším pozývali babky a dedkov detí k nám do 1. triedy motýliky, aby so svojimi vnúčatkami strávili spoločné dopoludnie pri hrách, kultúrnom programe a teplom čajíku. Je nám veľmi ľúto, že aj v tomto školskom roku túto aktivitu nemôžeme zrealizovať. Preto sme oslovili rodičov, aby zapojili svoje deti, babky a dedkov do hry a tvorenia s Legom doma.

Ďakujeme všetkým, ktorí poslali tieto krásne fotografie.

Na tržnici

Pani Jeseň

Do triedy motýlikov opäť zavítala Pani Jeseň. Deti mali možnosť ukázať svoju šikovnosť a kreativitu pri tvorení jesenných panáčikov. Neodmysliteľnou súčasťou bolo prekvapenie, ktoré nám nachystala Pani Jeseň v podobe košíka plného zdravých dobrôt.

Na tržnici