Aj my pracujeme z domu :)

Materská škola
Ul. A. Hlinku 1762/27
091 01 Stropkov
email: skolka.ahlinku@gmail.com
DIČ: 2023973347
PRÁVNA FORMA:
rozpočtová organizácia
ODVETVIE EKONOMICKEJ ČINNOSTI:
predškolská výchova

Archív

Počasie

triedna uč. Iveta Čurillová

uč. Mgr. Ingrid Pukáčová

ZNAČKY

Značky a pravidlá cestnej premávky si žabky rýchlo osvojili. Bola to pre nich veľmi zaujímavá a bezpečná hra.  Stali sa ozajstnými účastníkmi cestnej premávky , hoci iba na symbolických križovatkách v  triede MŠ.

TVORIVÁ DIELŇA

Žabky sú veľmi šikovné a zručné. Veľmi radi tvoria nové výrobky , ktorými vždy potešia svojich rodičov. Prichádzajúca jar a Veľká noc bola ich inšpiráciou.

MORENA

Naše žabky sa zaujímajú o ľudové zvyky a tradície. Nezabudli ani na vynášanie Moreny , čo symbolizuje odchod zimy a vítanie jari. Preto sa žabky rozlúčili so zimou a natešení očakávajú slnečnú jar.

POCHOVÁVANIE BASY

Pochovávaním basy sa symbolicky končí fašiangové obdobie a začína 40-dňový pôst .Naše Žabky si tento zvyk pripomenuli pochovávaním basy v MŠ.

FAŠIANGOVICA

Fašiangy sú symbolom, zábavy, radosti a hodovania. Preto aj naše Žabky v krásnych maskách sa veselo zabávali na Fašiangovici.

PRIŠLA ZIMA

Školský dvor pokryla biela perina. Naše Žabky sa v snehu vyšantili do sýtosti. Otužovanie a zdravý životný štýl patrí k Žabkám z MŠ.

ROZBAĽOVANIE DARČEKOV

Naše malé Žabky sa po dlhom čase vrátili do našej škôlky, kde na nich čakali vianočné darčeky. Všetkým deťom žiarili očká pri ich rozbaľovaní.

VIANOČNÁ PEKÁREŇ

MIKULÁŠ

DEŇ MŠ

MY SME ŠIKOVNÉ DETI