uč. Bc. Zuzana Dreveňáková

triedna uč. Ľubica Červeňáková

MDD

V tento sviatok všetkých deti si aj malé včielky po splnení úloh v rozprávkovej ceste za pokladom našli svoje  darčeky, ktoré si poobede s radosťou odnášali domov.

Deň matiek

“Natrhám kytičku, hoc skromnú, maličkú,
pôjdem s ňou pozdraviť najdrahšiu mamičku.
Pobozkám, postískam obe milé líčka,
ži dlho, buď šťastná najdrahšia mamička!”

(video v štádiu prípravy s novou grafikou)

Deň zeme

Aj deti z triedy včielok si v škôlke pripomenuli “deň zeme”. Spolu s učiteľkami zasadili kvety a vytvorili tým kvetinové zátišie čim skrášlili prostredie v našej materskej škole.

Veľká Noc

Na sviatky Veľkej Noci sme pripravili spolu s rodičmi a deťmi výstavku maľovaných kraslíc a iných veľkonočných ozdôb v priestoroch šatne a spolu sme si boli pozrieť aj veľkonočnú výzdobu v centre mesta.

(video v štádiu prípravy s novou grafikou)

Fašiangová zábava

Fašiangové obdobie sme si aj v triede včielok pripomenuli fašiangovou zábavou, ktorá bola ukončená symbolickým pochovaním hudobného nástroja.

Rozbaľovanie vianočných darčekov

Deti po Vianociach čakala v škôlke sladká perníková hostinka a dlho očakávané spoločné rozbaľovanie darčekov.

ZDOBÍME STROMČEK

HURÁ, NASNEŽILO